przyjazd
Arrival
wyjazd
Departure
REZERWUJ | Book Online

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GÓRSKA OSADA w prasie i mediach
→ Górska Osada na łamach magazynu "WERANDA" nr 1/2017

→ Górska Osada na łamach magazynu "Kaliningrad Houses" nr 2/2017
GÓRSKA OSADA w magazynie Kaliningrad Houses

→ Górska Osada na łamach magazynu "Dobre Wnętrze" nr 2/2017

→ Górska Osada na łamach magazynu "WERANDA" nr 12/2015
GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA

→ Górska Osada na łamach przewodnika "Weekend w Polsce" nr 2/2017
GÓRSKA OSADA w przewodniku Weekend w Polsce

→ Górska Osada na łamach magazynu "Fashion Time" nr 12/2015

→ Górska Osada w Pięciokącie "PLAYBOYA" nr 1/2011
GÓRSKA OSADA w magazynie PLAYBOY

→ Górska Osada na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" nr 2/2012GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ artykuł o Górskiej Osadzie i o nas na łamach magazynu internetowego "Green Canoe Style" - w najnowszym numerze ZIMA 2012/4 GÓRSKA OSADA w magazynie internetowym Green Canoe Style ZIMA 2012/4

→ Górska Osada znów zagościła na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" - Święta po góralsku w nr 1/2013 GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ Miesięcznik "WERANDA COUNTRY" na swojej stronie www poleca Górską Osadę w dziale →Turystyka →Polecamy miejsca...
→ WERANDA & GÓRSKA OSADA organizatorami konkursów!
GÓRSKA OSADA na kochamwies.pl

Atrakcje dookoła nas

stoki narciarskie

W promieniu 6 km znajdują się najlepsze wyciągi narciarskie na Podhalu!

Skrzypiący śnieg, fantastyczne stoki i wspaniałe ośrodki narciarskie czekają na Państwa! Wystarczy założyć ciepły szalik, czapkę i rękawiczki, i można ruszać na stok!

GÓRSKA OSADA otoczona jest terenami zjazdowymi. W zaledwie kilka minut dostaniecie się Państwo na wspaniałe wyciągi krzesełkowe, orczykowe i talerzykowe. Wybór jest bardzo duży, więc zarówno doświadczeni narciarze, czy snowboardziści, jak i osoby rozpoczynające dopiero swoją przygodę ze sportami zimowymi, znajdą w pobliżu wymarzony stok dla siebie. Proszę tylko zobaczyć:

STOKI NARCIARSKIE

Domki Górskiej Osady znajdują się w bliskim sąsiedztwie najlepszych podhalańskich stoków narciarskich:
 • MURZASICHE - NA ŻYCZENIE TRANSPORT BUSEM NA STOK I Z POWROTEM! - Dwa wyciągi narciarskie HAJDUK (talerzykowe) oferują Państwu dwa stoki, jeden o długości około 400m i zróżnicowanym stopniu trudności oraz drugi typowo szkoleniowy, bardzo łatwy, w sam raz dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi. Więcej »
 • MAŁE CICHE - NOWOCZESNA STACJA NARCIARSKA - Do nowoczesnej Stacji Narciarskiej Małe Ciche dojadą Państwo z naszych domków w zaledwie 3 min.
  Czekają tam: piękna panorama Tatr, nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy, wypożyczalnia sprzętu, serwis, szkoła narciarska, sklep sportowy i baza gastronomiczna, czyli wszystko, czego mogą Państwo potrzebować do zimowej zabawy! Więcej »
 • BUKOWINA I BIAŁKA TATRZAŃSKA - PONAD 40 WYCIĄGÓW - Polecamy nowoczesne wyciągi krzesełkowe w Bukowinie Tatrzańskiej (6 min.) i w Białce Tatrzańskiej (14min.), w tym największy kompleks narciarski w Polsce - Kotelnica Białczańska / Kaniówka / Bania - z 7 wyciągami krzesełkowymi, 7 wyciągami orczykowymi i przewoźnikiem taśmowym.
  W sumie 22 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności - w tym 2 FIS-owskie.

  Więcej »
 • CZARNA GÓRA - 2 nowoczesne kompleksy narciarskie: Stacja Narciarska Koziniec-Ski, oraz Stacja Narciarska Grapa-Litwinka. Więcej »
 • JURGÓW - NIESAMOWITE WIDOKI - Ośrodek narciarski Hawrań powstał na górze Górków Wierch w miejscowości Jurgów w 2007r. Kompleks został uznany za Najlepszą Stację Narciarską w Małopolsce 2009/2010. Położenie stoku jest bardzo malowniczne, widoki ze szczytu na panoramę gór zapierają dech w piersi. Więcej »
 • HARENDA - Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane to zimowa stacja sportowa wraz z zespołem wyciągów, tras narciarskich i snowboardowych, szkołą narciarską z wypożyczalnią sprzętu zimowego oraz zapleczem gastronomicznym. Więcej »
 • NOSAL - Centrum narciarskie Nosal składa się z kilku wyciągów o różnym stopniu trudności. Więcej »
 • KASPROWY WIERCH - NAJWYŻSZE SZCZYTY - A dla najlepszych narciarzy - Kasprowy Wierch – od nas dojazd do dolnej stacji kolejki w Kuźnicach w Zakopanem zajmie Państwu 15 min - drogą Sądelską przez Murzasichle i dalej Oswalda Balzera przez Jaszczurówkę. Ta najpopularniejsza „narciarska góra” Polski, ma wysokośc 1987 m n.p.m. Stwarza niesamowite możliwości do podziwiania Tatr i uprawiania narciarstwa i snowboardu. Więcej »
 • ZAKOPANE - SZYMOSZKOWA - Polana Szymoszkowa to nowoczesny i jeden z najbardziej popularnych stoków narciarskich w Zakopanem. Funkcjonują tutaj dwie koleje krzesełkowe. Więcej »
 • ORGANIZUJEMY TRANSPORT BUSAMI NA ŻYCZENIE

nowoczesne aquaparki

Zakopane i okolice oferują aktywny wypoczynek również nad wodą. Bystre strumienie i rzeki górskie, źródła termalne, w najbliższej okolicy Zalew Czorsztyński i Jezioro Orawskie, a w końcu wspaniałe ośrodki SPA i parki wodne sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nowoczesne parki wodne wykorzystują dobrodziejstwo wód geotermalnych:

AQUAPARKI

Podhale bogate jest w wody geotermalne. Warunki krążenia oraz litologia środowiska skalnego wpływają na właściwości tych wód, czyniąc je niezwykle korzystnymi dla naszego organizmu. Kąpiel w tak zmineralizowanej wodzie poprawia komfort psychiczny, obniża stres, stabilizuje system nerwowy, dzięki czemu przywraca wewnętrzny spokój i poprawia ogólną kondycję psychofizyczną oraz chroni m.in. przed chorobami Parkinsona i Alzheimera. Eliminuje choroby serca, stabilizuje tętno, leczy choroby układu krążenia, zmniejsza otyłość a nawet eliminuje bezsenność. Dodatkowo regeneruje gospodarkę hormonalną organizmu, znacznie poprawia przemianę materii, pomaga na bóle głowy i stawów oraz zdecydowanie przyspiesza re­kon­wa­le­scencję po zabiegach i przebytych schorzeniach. Dlatego warto skorzystać z oferty nowoczesnych term, oferujących dobrodziejstwa tych właśnie wód.
 • TERMA BUKOWINA - Bukowina Tatrzańska - zaledwie 4 min. drogi samochodem z Górskiej Osady. Termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym. Obiekty termalne obejmą 20 basenów z wodą termalną. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 30-36°C. Więcej »
 • TERMA BANIA - Bania Tatrzańska - następna za Termą Bukowina, zlokalizowana w Białce Tatrzańskiej - 14 min. drogi samochodem z domków Górskiej Osady - Terma Bania świadczy usługi w zakresie rekreacji i rehabilitacji wodnej oraz Spa. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 30-36°C. Dostępne złoża charakteryzują się wysokiej jakości właściwościami leczniczymi, wynikającymi z występowania składników o korzystnym wpływie na organizm ludzki. Więcej »
 • TERMY SZAFLARY - Szaflary - 7km od domków Górskiej Osady - 8 min. drogi samochodem. Są to termy znacznie mniejsze od poprzednich, ale również cieszące się dużą popularnością. Dużym atutem są niższe ceny. Termy oferują cztery baseny z wysokozmineralizowaną wodą termalną, z czego dwa wewnątrz hali basenowej i dwa zewnętrzne, oraz trzytorową zjeżdżalnię rodzinną i brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Więcej »
 • AQUAPARK ZAKOPANE - Zakopane - 9,6km - 11 min drogi samochodem z Górskiej Osady. To jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i pod Tatrami o profilu sportowym. Posiada 4 baseny: wewnętrzny basen rekreacyjny z torami pływackimi, wewnętrzny nieregularny basen rekreacyjny, wewnętrzny brodzik dla dzieci, oraz zewnętrzny basen termalny rekreacyjno-leczniczy, w którym woda posiada właściwości lecznicze, m.in.: wapń, sód, siarkę, magnez, potas i krzem. Więcej »
 • Polecamy też ośrodki termalne na Słowacji, np. park wodny Tatralandia (77km od domków Górskiej Osady - 1,17h samochodem) usytuowany na terenach należących do najbogatszych pod względem ilości źródeł mineralnych na Słowacji. Duży aquapark znajduje się w okolicach Popradu (58.4 km od domków Górskiej Osady – 53 min drogi samochodem), a kompleks basenów na otwartym powietrzu we Vrbowie (55.5 km od Górskiej Osady – 53 min drogi samochodem). Najbliżej Zakopanego usytuowane kąpieliska znajdują się w Orawicach (niedaleko przejścia granicznego w Chochołowie 45.5 km – 46 min drogi samochodem z Górskiej Osady).
  Wszędzie czekają na Państwa baseny, zjeżdżalnie, boiska do aqua-siatkówki bądź aqua-koszykówki, ściany wspinaczek z wodospadami, a także kąpiele parowe, wodne i masażowe, sauny, strefy relaksujące, przygotowane specjalnie dla dzieci atrakcje, i wiele innych...

...no i co jeszcze..?

...o czym jeszcze warto pamiętać wybierając się do domku w górach, gdzieś pod Tatrami, do Górskiej Osady?

W Górskiej Osadzie i najbliższym jej sąsiedztwie znajdą Państwo wiele atrakcji, zwłaszcza dla dzieci

O TYM WARTO PAMIĘTAĆ JADĄC DO GÓRSKIEJ OSADY
 • W KAŻDYM DOMKU JEST KOMINEK - Kominki opalane drewnem, wykonane z miejscowego kamienia i cegły, z belkami ze starego drewna, z pewnością umilą Państwu pobyt w naszych domkach w górach. Drewno do kominka Więcej »
 • OBSŁUGA DOBREJ RESTAURACJI - Nasze domki w górach są obsługiwane przez restaurację "U Studniara". W każdym domku dostępna jest karta menu restauracji Więcej »
 • DOMKI W GÓRACH Z KOMFORTOWYMI KUCHNIAMI - Wszystkie nasze domki posiadają wygodne, bardzo dobrze urządzone i wyposażone kuchnie, w których można gotować. Do Państwa dyspozycji w każdym domku znajdują się: Więcej »
 • RESTAURACJE DOOKOŁA NASZYCH DOMKÓW - Domki Górskiej Osady znajdują się blisko wielu restauracji regionalnych, oraz dwóch restauracji serwujących kuchnię włoską. Więcej »
 • W DOMKACH MOŻNA ZAMÓWIĆ PROFESJONALNE ZABIEGI MASAŻU - Po dniu spędzonym na stoku proponujemy Państwu zabiegi masażu, wykonane przez wykwalifikowanego masażystę w zaciszu Państwa domku.
 • SZAŁAS REGIONALNY NA IMPREZY - 800m od domków Górskiej Osady znajduje się "Szałas Regionalny U Adama", którego wystrój stanową autentyczne zbiory sztuki podhalańskiej Więcej »
 • BLISKO STADNINA KONI - 900m od Górskiej Osady znajduje się mała stadnina koni z nauką jazdy dla dzieci. Tu dzieci mogą też poznać inne zwierzęta wiejskie, jak owce i króliki;
 • DOMEK GRILLOWY BLISKO DOMKÓW GÓRSKIEJ OSADY - Na ternie Górskiej Osady jest przytulny mały całoroczny szałas do grillowania. Nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z niego! Galeria zdjęć → GRILLOWANIE
 • CO ŚRODĘ KULIG I OGNISKO - Górska Osada w każdą środę organizuje kulig z pochodniami i ognisko. Góralskie sanie zaprzężone w konie przewiozą Państwa malowniczą trasą przez lasy i góry Małego Cichego Więcej »
 • OPIEKUNKA DLA DZIECI - Górska Osada może zorganizować dla Państwa opiekunkę dla dzieci.
 • Zakopane - 6 km
  Zakopane - Krupówki (Poczta Główna) - 9,5 km
  Więcej »

Skontaktuj się z nami:

Domki obsługiwane są przez dwie firmy:

Zadzwoń +48 888 100 160
Zadzwoń
Email: domki@gorskaosada.pl
GÓRSKA OSADA Luxury Chalets Poronin Zakopane
Urszula Górska Iwicka
ul. Kośne Hamry 4c | 34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 736 157 34 13
NIP UE: PL 736 157 34 13
REGON: 120486403
Twój Domek w Górach
Łukasz Karpa
ul. Kośne Hamry 4g
34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 969 151 59 63
REGON: 241957978
Regulamin | RODO

Trademark Certificate

Dołącz do nas na Facebooku

Wejdź na nasz Instagram

logo