przyjazd
arrival
wyjazd
departure
Sprawdź dostępność
book online

Lokalizacja

Domki na leśnej polanie w górach / na rozstaju dróg do Murzasichla i Małego Cichego, dwa kroki od Zakopanego

Na łonie natury, wśród lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego, mogą Państwo cieszyć się spokojem i odpoczynkiem z dala od miejskiego hałasu i zgiełku.

Domki GÓRSKIEJ OSADY położone są w miejscowości Poronin, przy wjeździe do Murzasichla i Małego Cichego, zaledwie 3 km od Zakopanego,w tym 9 km od jego centrum.. Miejsce to nosi nazwę Kośne Hamry. Nasze domki otoczają najwspanialsze w Tatrach stoki narciarskie Małego Cichego, Bukowiny i Białki Tatrzaskiej, Jurgowa, Czarnej Góry i Suchego, a stoki idealne dla dzieci znajdują się tuż obok, w Murzasichlu, dlatego zimą lokalizacja Górskiej Osady jest szczególnie atrakcyjna - czytaj więcej w sport.

Blisko Osady znajdą też Państwo zlokalizowane w Murzasichlu dwa świetne parki linowe dla dzieci (1 min samochodem), stadninę koni na Klinie w Bukowinie Tatrzańskiej (5 min samochodem), i dwa duże aquaparki, w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej. My bardziej polecamy ten w Bukowienie (6 min samochodem) ponieważ jest położony w pięknej dolinie wśród lasów, ma świetnie baseny zewnętrzne z widokiem na dziki krajobraz, i baseny wewnętrzne bardziej zróżnicowane, a niektóre głębsze, niż którekolwiek z basenów w Białce Tatrzańskiej.

Zakopane jest blisko, bo zaledwie 7 km od domków w Górskiej Osadzie. Do samego centrum Zakopanego - Krupówek - dojadą Państwo w zaledwie 11 min (9,5km). Z Górskiej Osady można do Zakopanego dojechać na dwa różne sposoby:

  • przez Poronin i dalej Zakopianką - odległość domków do centrum Zakopanego wynosi 9 km - dojazd zajmuje ok. 11 min.
  • przez Murzasichle i dalej ul. Oswalda Balzera przejeżdżając pod Nosalem (droga prowadząca do Morskiego Oka) - odległość domków do centrum Zakopanego wynosi 12 km - dojazd zajmuje ok. 16 min.

 

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z komunikacji lokalnej by dotrzeć do Zakopanego, lub na któryś ze stoków - nic prostszego! Dwa przystanki, autobusowy i komunikacji prywatnej (busy, zlokalizowane są przy wejściu na teren naszej Osady!
Na życzenie organizujemy też transport busami.

Dołącz do nas na Instagramie | Follow us on Instagram

Skontaktuj się z nami:

Domki obsługiwane są przez dwie firmy:

Zadzwoń +48 888 100 160
Zadzwoń
Email: domki@gorskaosada.pl

napisz do nas przez Messenger    napisz do nas przez Whatsapp
GÓRSKA OSADA Luxury Chalets Poronin Zakopane
Urszula Górska Iwicka
ul. Kośne Hamry 4c | 34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 736 157 34 13
NIP UE: PL 736 157 34 13
REGON: 120486403
Twój Domek w Górach
Łukasz Karpa
ul. Kośne Hamry 4g
34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 969 151 59 63
REGON: 241957978
Trademark Certificate

Regulamin | RODO

Praca w Górskiej Osadzie

nasz Facebook    nasz Instagram    nasz TikTok