Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź dostępność

 GóRSKA OSADA - drewniane domki blisko Murzasichla

 GORSKA OSADA - domek drewniany, blisko Poronin

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GÓRSKA OSADA w prasie i mediach
→ Górska Osada na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" nr 2/2012GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ Górska Osada w Pięciokącie "PLAYBOYA" nr 1/2011
GÓRSKA OSADA w magazynie PLAYBOY

→ artykuł o Górskiej Osadzie i o nas na łamach magazynu internetowego "Green Canoe Style" - w najnowszym numerze ZIMA 2012/4 GÓRSKA OSADA w magazynie internetowym Green Canoe Style ZIMA 2012/4

→ Górska Osada znów zagościła na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" - Święta po góralsku w nr 1/2013

- Link prowadzi do artykułu na stronach Werandy Country. Niedługo i na naszej stronie zamieścimy więcej zdjęć z tej pięknej sesji.

GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ Miesięcznik "WERANDA COUNTRY" na swojej stronie www poleca Górską Osadę w dziale →Turystyka →Polecamy miejsca...
→ WERANDA & GÓRSKA OSADA organizatorami konkursów!
GÓRSKA OSADA na kochamwies.pl

.

Coś na ząb

Chcesz posmakować regionalnej kuchni?

Oferujemy wyśmienite potrawy Z DOSTAWĄ DO DOMKU!

W każdym z domków znajdują się propozycje menu pobliskich restauracji, a zamówione drogą telefoniczną dania zostają dostarczone bezpośrednio do domków.

.
Wokół Osady znajduje się wiele restauracji i karczm oferujących wyborne potrawy. Dotarcie do większości z nich nie zajmie Państwu więcej, niż 2min.

W DOMKU TEŻ MOŻNA GOTOWAĆ!

Miło jest też ugotować coś osobiście, a każdy domek ma urządzony i w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym znajdziecie Państwo dużą chłodziarko-zamrażarkę, elektryczną płytę dwupalnikową, kuchenkę mikrofalową, ekspres ciśnieniowy do espresso, toster, czajnik bezprzewodowy. Do pięknego stołu jadalnianego swobodnie zasiądzie nawet osiem osób, a konfekcja stołowa i zastawa, którą oferujemy, stworzy Państwu czarujący nastrój. W okresie letnim zachęcamy do biesiadowania wśród otaczającej przyrody - na uroczych werandach, gdzie zwłaszcza śniadania są ulubioną przez nas formą rozpoczynania nowego dnia.

ORGANIZUJEMY

GÓRSKA OSADA organizuje kuligi, przejażdżki wozem, bryczką czy pieczenie barana przy ognisku.
W okresie zimowym duży kulig z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek, swojskim chlebem i ciepłą herbatką odbywa się w każdą środę. Niezależnie od tego, możemy w dowolnym terminie zorganizować kulig na indywidualne życzenie klientów. Na terenie Osady można również zorganizować ognisko, przy którym pieczenie kiełbasek, ziemniaków czy jabłek ucieszy zwłaszcza dzieci. W naszym ogrodzie znajduje się specjalnie przygotowane miejsce na takie ognisko, wybudowaliśmy też całoroczny przytulny szałas do grillowania ze wspaniałym dużym otwartym kominkiem, a dodatkowe, małe przenośne grille pozwolą każdemu ucztować na werandzie swojego domku.

GRILLOWANIE I RELAKS W OGRODZIE

W ogrodzie GÓRSKIEJ OSADY znajdziecie Państwo tarasy ogrodowe ze stolikami, będące wspaniałym miejscem na popołudniową kawę czy herbatę. Pierwszy z nich znajduje się przed szałasem do grillowania, są tu stoliki i parasolki, a obok bajkowy plac zabaw dla dzieci. Sam szałas jest w okresie letnim ozdobiony dużą ilością kwiatów i stanowi doskonałą altanę ogrodową.
Drugi taras jest nadwieszony nad płynącym obok domków strumieniem i małym oczkiem wodnym, i otoczony drzewami dającymi schronienie przed słońcem. Delikatny szum wody, zwisające nisko zielone gałęzie drzew, a obok zarośla kwitnących malin - wszystko to tworzy romantyczny i niepowtarzalny nastrój, zwłaszcza wieczorem, gdy na stolikach zapalamy świece.
Na okres zimy w szałasie grillowym zakładamy ogrzewanie, można więc w nim ucztować, gdy wokół szczypie mróz. Wnętrze szałasu, podobnie jak wszystkich domków w Osadzie, zostało udekorowane regionalnymi przedmiotami i starymi sprzętami gospodarstwa domowego, na ścianach m.in. wiszą rysunki wykonane przez właścicielkę Górskiej Osady, a duży kominek zachęca do relaksu. Pod sufitem wiszą stare, drewniane, góralskie narty, a za oknami piękne, obsypane śniegiem domki...

 

 

Polecamy:

Restauracja Schronisko Smaków Magdy Gessler - Bukowina Tatrzańska

Restauracja Le Chalet - Murzasichle

Restauracja U Studniara - Murzasichle

Restauracja Sichlański Dworek - Murzasichle

Karczma regionalna Koliba - Murzasichle

Karczma regionalna U Bacy - Poronin

Restauracja Tatrzański Bór - Małe Ciche

 

................ ↑ Restauracja Tatrzański Bór .............

Skontaktuj się z nami:

Adres i siedziba firmy:

Zadzwoń +48 888 100 160
Zadzwoń +48 184 791 407

Email: domki@gorskaosada.pl
GÓRSKA OSADA
Luxury Chalets Poronin Zakopane
Urszula Górska Iwicka
ul. Kośne Hamry 4c | 34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 736 157 34 13
NIP UE: PL 736 157 34 13
REGON: 120486403
Regulamin | RODO

Dołącz do nas na Facebooku

logo