przyjazd
Arrival
wyjazd
Departure
REZERWUJ | Book Online

 GóRSKA OSADA - drewniane domki blisko Murzasichla

 GORSKA OSADA - domek drewniany, blisko Poronin

GORSKA OSADA

GORSKA OSADA

GÓRSKA OSADA w prasie i mediach
→ Górska Osada na łamach magazynu "WERANDA" nr 1/2017

→ Górska Osada na łamach magazynu "Kaliningrad Houses" nr 2/2017
GÓRSKA OSADA w magazynie Kaliningrad Houses

→ Górska Osada na łamach magazynu "Dobre Wnętrze" nr 2/2017

→ Górska Osada na łamach magazynu "WERANDA" nr 12/2015
GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA

→ Górska Osada na łamach przewodnika "Weekend w Polsce" nr 2/2017
GÓRSKA OSADA w przewodniku Weekend w Polsce

→ Górska Osada na łamach magazynu "Fashion Time" nr 12/2015

→ Górska Osada w Pięciokącie "PLAYBOYA" nr 1/2011
GÓRSKA OSADA w magazynie PLAYBOY

→ Górska Osada na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" nr 2/2012GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ artykuł o Górskiej Osadzie i o nas na łamach magazynu internetowego "Green Canoe Style" - w najnowszym numerze ZIMA 2012/4 GÓRSKA OSADA w magazynie internetowym Green Canoe Style ZIMA 2012/4

→ Górska Osada znów zagościła na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" - Święta po góralsku w nr 1/2013 GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ Miesięcznik "WERANDA COUNTRY" na swojej stronie www poleca Górską Osadę w dziale →Turystyka →Polecamy miejsca...
→ WERANDA & GÓRSKA OSADA organizatorami konkursów!
GÓRSKA OSADA na kochamwies.pl

Coś na ząb

Oferujemy regionalne potrawy Z DOSTAWĄ DO DOMKU!

Możliwe jest pełne wyżywienie podczas pobytu - z dostawą do Państwa domku, na wybraną przez Państwa godzinę. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt.

.
Wokół Osady znajduje się wiele restauracji i karczm oferujących wyborne potrawy. Dotarcie do większości z nich nie zajmie Państwu więcej, niż 2min.

W DOMKU MOŻNA GOTOWAĆ!

Miło jest też ugotować coś osobiście, a każdy domek ma urządzony i w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym znajdziecie Państwo dużą chłodziarko-zamrażarkę, czteropalnikową płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, a w niektórych domkach również piekarnik. W każdym domku do dyspozycji Gości znajduje się również ekspres ciśnieniowy do kawy, ekspres przelewowy do kawy, toster, opiekacz do kanapek i czajnik bezprzewodowy. Do pięknego stołu jadalnianego swobodnie zasiądzie nawet osiem osób, a konfekcja stołowa i zastawa, którą oferujemy, stworzy Państwu czarujący nastrój. W okresie letnim zachęcamy do biesiadowania wśród otaczającej przyrody - na uroczych werandach, gdzie zwłaszcza śniadania są ulubioną przez nas formą rozpoczynania nowego dnia.

ORGANIZUJEMY

GÓRSKA OSADA organizuje kuligi, przejażdżki wozem, bryczką czy pieczenie barana przy ognisku.
W okresie zimowym kuligi z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek, swojskim chlebem i ciepłą herbatką organizujemy w dowolnym terminie na Państwa życzenie. Na terenie Osady można również zorganizować samo ognisko, przy którym pieczenie kiełbasek, ziemniaków czy jabłek ucieszy zwłaszcza dzieci. W naszym ogrodzie znajduje się specjalnie przygotowane miejsce na takie ognisko, wybudowaliśmy też przytulną chatkę grillową ze wspaniałym dużym otwartym kominkiem, i kkilka tarasów - każdy ze sprzętem do grillowania.

GRILLOWANIE I RELAKS W OGRODZIE

W ogrodzie GÓRSKIEJ OSADY znajdziecie Państwo umeblowane meblami wypoczynkowymi tarasy, będące wspaniałym miejscem na popołudniową kawę czy herbatę, albo grilla. Na każdym z tarasów znajduje się sprzęt do grillowania. Najbardziej popularny z naszych tarasów znajduje się przed chatką ggrillową. Są tu meble wypoczynkowe, parasolki, nostalgiczny stary stół i mnóstwo lampionów, a obok bajkowy plac zabaw dla dzieci. Sam szałas jest w okresie letnim ozdobiony dużą ilością kwiatów i stanowi doskonałą altanę ogrodową.
Drugi taras nadwieszony jest nad płynącym obok domków strumieniem i małymi oczkami wodnymi, w których latem hodujemy pstrągi. Otoczony drzewami dającymi schronienie przed słońcem, wśród delikatnego szumu wody i zwisających nisko zielonych gałęzi drzew, to romantyczny taras z niepowtarzalnym nastrojem. Kolejny taras zlokalizowany jest pomiędzy domkami V i VI. A jeszcze kolejny przy domku nr I. W tym roku uruchomiliśmy też zewnętrzną saunę na kolejnym tarasie zbudowanym na potoku, również z pstrągami. Choć sauna jest zewnętrzna, cały taras na którym stoi, oraz część potoku, zadaszone są przeszklonym góralskim dachem. Mamy nadzieję, że to miejsce również będzie Państwa ulubionym. - Wkrótce zdjęcia!

Blisko naszej chatki grillowej mamy też dwa urządzone miejsca na ogniska, a wnętrze samej chatki, podobnie jak wszystkich domków w Osadzie, zostało udekorowane regionalnymi przedmiotami i starymi sprzętami gospodarstwa domowego, na ścianach m.in. wiszą rysunki wykonane przez właścicielkę Górskiej Osady, a duży kominek zachęca do relaksu. Pod sufitem wiszą stare, drewniane, góralskie narty, a za oknami piękne, obsypane śniegiem domki...

 

 

Polecamy:

Restauracja Schronisko Smaków Magdy Gessler - Bukowina Tatrzańska

Restauracja Le Chalet - Murzasichle

Restauracja U Studniara - Murzasichle

Restauracja Sichlański Dworek - Murzasichle

Karczma regionalna Koliba - Murzasichle

Karczma regionalna U Bacy - Poronin

Restauracja Tatrzański Bór - Małe Ciche

 

................ ↑ Restauracja Tatrzański Bór .............

Skontaktuj się z nami:

Domki obsługiwane są przez dwie firmy:

Zadzwoń +48 888 100 160
Zadzwoń
Email: domki@gorskaosada.pl
GÓRSKA OSADA Luxury Chalets Poronin Zakopane
Urszula Górska Iwicka
ul. Kośne Hamry 4c | 34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 736 157 34 13
NIP UE: PL 736 157 34 13
REGON: 120486403
Twój Domek w Górach
Łukasz Karpa
ul. Kośne Hamry 4g
34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 969 151 59 63
REGON: 241957978
Regulamin | RODO

Trademark Certificate

Dołącz do nas na Facebooku

Wejdź na nasz Instagram

logo