Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź dostępność

GÓRSKA OSADA w prasie i mediach
→ Górska Osada na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" nr 2/2012GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ Górska Osada w Pięciokącie "PLAYBOYA" nr 1/2011
GÓRSKA OSADA w magazynie PLAYBOY

→ artykuł o Górskiej Osadzie i o nas na łamach magazynu internetowego "Green Canoe Style" - w najnowszym numerze ZIMA 2012/4 GÓRSKA OSADA w magazynie internetowym Green Canoe Style ZIMA 2012/4

→ Górska Osada znów zagościła na łamach miesięcznika "WERANDA COUNTRY" - Święta po góralsku w nr 1/2013

- Link prowadzi do artykułu na stronach Werandy Country. Niedługo i na naszej stronie zamieścimy więcej zdjęć z tej pięknej sesji.

GÓRSKA OSADA w magazynie WERANDA COUNTRY

→ Miesięcznik "WERANDA COUNTRY" na swojej stronie www poleca Górską Osadę w dziale →Turystyka →Polecamy miejsca...
→ WERANDA & GÓRSKA OSADA organizatorami konkursów!
GÓRSKA OSADA na kochamwies.pl

.

Prawa autorskie

Informuję, że nazwa "górska osada" jest zarejestrowanym przeze mnie wspólnotowym znakiem towarowym. W przypadku naruszenia moich praw wyłącznych do zarejestrowanego znaku towarowego, czyli użycia oznaczenia „górska osada”, „osada górska”, „gorska osada” lub „osada gorska” w obrocie (w tym w Internecie), wystąpię do Sądu Wspólnotowych Znaków Towarowych oraz Wzorów Przemysłowych z roszczeniami opartymi na wspólnotowym znaku towarowym.

Ponadto:
Wszelkie prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie gorskaosada.pl i podstronach należą do GÓRSKA OSADA Urszula Górska - Iwicka. Treść strony gorskaosada.pl wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Używanie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronie gorskaosada.pl i jej podstronach bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia wydanego przez GÓRSKA OSADA Urszula Górska - Iwicka jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.Strony wskazywane w linkach, nie będące własnością GÓRSKA OSADA Urszula Górska - Iwicka, są chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli. Przed ich wykorzystywaniem należy się zapoznać z nałożonymi ograniczeniami i uzyskać ewentualną zgodę właścicieli praw autorskich. Wszystkie znaki towarowe należące do podmiotów gospodarczych innych niż GÓRSKA OSADA Urszula Górska - Iwicka zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

Informacje dotyczące podmiotów innych niż GÓRSKA OSADA Urszula Górska - Iwicka prezentowane na stronie gorskaosada.pl i podstronach, służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały przygotowane w oparciu o źródła uznane przez nas za rzetelne i wiarygodne, oraz według naszej najlepszej wiedzy. Ze względu na możliwość zdezaktualizowania się niektórych informacji, GÓRSKA OSADA Urszula Górska - Iwicka nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność i dokładność.

Zasady korzystania z cudzych utworów uregulowane są ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83), zwaną prawem autorskim. Zgodnie z art. 1 przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia. Jest to definicja uniwersalna dla wszystkich dzieł twórczych. Tak rozumiany utwór podlega ochronie prawnej automatycznie, już od chwili jego ustalenia. Podkreślam, że dotyczy to również tekstów publikowanych w Internecie, zdjęć, itp. Ich autorom przysługuje ochrona a tym samym możliwość egzekwowania odpowiedzialności cywilnej i karnej.Z poważaniem, Urszula Górska - Iwicka

Skontaktuj się z nami:

Domki obsługiwane są przez dwie firmy:

Zadzwoń +48 888 100 160
Zadzwoń
Email: domki@gorskaosada.pl
GÓRSKA OSADA Luxury Chalets Poronin Zakopane
Urszula Górska Iwicka
ul. Kośne Hamry 4c | 34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 736 157 34 13
NIP UE: PL 736 157 34 13
REGON: 120486403
Twój Pokój w Górach
Łukasz Karpa
ul. Kośne Hamry 4g
34-520 Poronin
Zakopane, Poland
NIP: 969 151 59 63
REGON: 241957978
Regulamin | RODO

Dołącz do nas na Facebooku

Wejdź na nasz Instagram

logo